Norime inicijuoti ir kurti atvirą, lygų, teisingą ir orų prieinamumą prie mokslo, ugdymo, paslaugų, transporto, darbo rinkos tiek viešajame, tiek verslo sektoriuose, kiekvienam.

Tam tikslui pasiekti reikalingas abipusis ir lygiavertis bendravimas bei bendradarbiavimas su politikais ir kitais valdžios atstovais, verslo atstovais, kurių priimami sprendimai tiesiogiai įtakoja žmonių su negalia gyvenimą ir jo kokybę.

Dėl veiklų, viešų erdvių, pastatų, informacijos prieinamumo stokos, žmonės su negalia vis dar daug laiko leidžia uždaroje erdvėje, namuose prie kompiuterio, neturi galimybės susipažinti, lygiaverčiai aktyviai bendrauti ir kurti drauge su sveikaisiais, o tai riboja pasaulietinį žvilgsnį bei mąstymą.

Tam, kad vyktų pokyčiai, dalyvaujame įvairiuose susitikimuose, renginiuose, asociacijos nariai vyksta ir iki savivaldybių, žmonių namų, kad išspręstų kilusias problemas. Atlyginimų sau nemokame, dirbame savanoriškai, tačiau ir šios veiklos turi kaštus.

Labai Jus kviečiame prisidėti prie pokyčių paremiant asociaciją Jums prieinama suma.

Visų asociacijos narių vardu – būsime labai dėkingi!

Rekvizitai:
Asociacija „Savarankiškas gyvenimas”
Įmonės kodas: 304780885
Adresas: M. Katkaus g. 5-58, LT-09217 Vilnius
SĄSKAITA: LT184010051004212103
BANKAS: LUMINOR Bank AB
PASKIRTIS: parama veiklai

Jei tik reikėtų papildomos informacijos, kiltų klausimų, ar turite minčių, kaip kitaip galėtumėte paremti mūsų veiklą, labai lauksime Jūsų klausimų, pasiūlymų ar komentarų.

Kreipiamės į visus, kurie tiki, kad kiekvienas žmogus turi teisę į savarankišką ir orų gyvenimą!

Skirkite savo 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio ne pelno siekiančiai asociacijai „Savarankiškas gyvenimas“ ir tapkite savarankiškam ir oriam gyvenimui reikalingų pokyčių (prieinamos aplinkos, informacijos, paslaugų kaip asmeninio asistento, įtraukaus ugdymo, įtraukios darbo rinkos) dalimi! Tereikia prisijungti per savo e.bankininkystę prie deklaravimo sistemos ir užpildyti FR0512 formą. Tai galite padaryti iki gegužės 1 d.

Kaip tai daryti:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „EDS funkcijos“, tuomet dešiniajame vertikaliame meniu – „Paramos skyrimas“.
3. Užpildykite FR0512 formą tiesiogiai EDS portale (online).
4. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:
(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2023
(!) 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą –
(!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas] (!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 304780885
(!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – parama veiklai
(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,20

Tariame AČIŪ!